O nas

„Niechaj pożywienie będzie Twoim lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem” – Hipokrates

Jesteśmy ludźmi, którzy wierzą w siłę lokalnych relacji, ekologię oraz mądrość Matki Natury. EkoSopot to dziecko zrodzone z wieloletnich marzeń i potrzeba  dzielenia się ze światem tym, co dobre. Naszą misją jest pokazywanie, że zdrowy styl życia jest prosty, smaczny a przede wszystkim na wyciągnięcie ręki. Nie wymaga skomplikowanych przepisów ani posiadania specyficznej wiedzy z zakresu dietetyki.

Wszystko to, co wspiera ludzki organizm znajdziesz u nas – w centrum Sopotu – certyfikowane, najzdrowsze produkty spożywcze, świeże owoce i warzywa od lokalnych dostawców, a także ekologiczne, wegańskie kosmetyki.

Wiemy, że każdy ma własną drogę do bardziej świadomego stylu życia. Dla jednych będzie to weganizm, dla innych „bezmięsne poniedziałki”, a jeszcze dla innych  życie w duchu „zero waste”. EkoSopot wesprze Wasze wybory bycia bardziej eko. Jesteśmy tuż obok. Służymy radą, wiedzą, a przede wszystkim życzliwym uśmiechem. Masz pytania lub pomysły? Poznajmy się! Napisz do nas lub przyjdź do naszego sklepu.

Zapraszamy do zakupów!